Oud SB's

Amici Septentrionalis SB 2020-2021​​​​​​​ 

Wesley Lok
Voorzitter, Vice Voorzitter, Drank, Klus, Miep

Eline van Dijken
Penningmeester, Vice Voorzitter, Drank, Klus, Miep

Tim te Bogt
SK, Kookfeest, Drank, Klus, Miep

Egge Buijink
SK, Kookfeest, Drank, Klus, Miep

e9213404-34c9-42ac-8cf0-33146ecbd75a.jpg


Ad Invicem SB 2019-2020

Voorzitter: Wietske Strijbis
Vice voorzitter: Gijs van den Heuvel
Penningmeester: Laura Janssen
SK: Nynke Porte, Henrike Bakker
Drank: Elia Venturini, Hugo Aldenkamp
Kook-feest: Isaura Brens, Letty Vogler, Sacha Leijder-Havenstroom
Klus: Ronald Nijenbanning, Rick Meijsen
​Miep: Rens Talens, Thyrza Gritter

2.jpeg


Odyssey SB 2018-2019

Voorzitter: Kirsten Leemeijer
Vice voorzitter: Laurens Lagerweij
Penningmeester: Johannes van Dalsen
SK: Janko Waninge, Lotte Koster
Drank: Daan van den Ham, Jeroen Meins
Kook-feest: Jitske van Eck, Myrthe Weijermars, Sanne Schra
Klus: Bas Dekker, Tom Schmitz
​Miep: Amber de Jong, Christian Stevens

5a954432-d84c-433c-93c9-a95d6b678ddc.jpg


Warriors SB 2017-2018

Voorzitter: Xander Houdijk
​Vice Voorzitter: Iris de Groot
Penning: Femke Kikstra
SK-instructie: Shelley de Wolf, Tristan Vriend
Drank: Rogier Hogervorst, Onno van der Honing
Kook-feest: Tessa Moonen, Jula Meijer
Klus: Jaap Sikkema, Anne-Jens Pruis
Miep: Elina Wester, Lisette Pol


29665082_178739449414903_7657834533511571954_o.jpg


Egalité SB 2016-2017

Voorzitter: Martijn de Leur
Vice Voorzitter: Selma ten Broek
Penning: Djula Naber
SK-instructie: Maaike van den Nieuwboer, Nina Snijder, Dave Bol
Drank: Joshua Epke, Anneloes Bertram
Kook-feest: Maike Janssen, Jelle Manshanden, Florian Middag
Klus: Jonas Wit, Yvanka van Leeuwen
Miep: Maurice Hussaarts, Nanno Kroeze

DSC_0011_preview.jpeg


Phoenix SB 2015-2016

Voorzitter: Rob Kreuger
Vice Voorzitter: Geeske Posthouwer
Penning: Mark Wijnen
SK-instructie: Emma van de Klundert, Niels Pijper, Yvonne de Vries
Drank: Haroen Jaafar, Leroy Vlasveld
Kook-feest: Cyrille Verkuyl, Abe Elzenga, Irene Kalter
Klus: Maarten Teeuw, Sara Blok, Vince Breed
Miep: Eduard Ochakovski

03cbd691-cde6-48d8-8b5c-40427fc28613.jpg


Spartan SB 2014-2015

Voorzitter: Skip Waccary
Vice Voorzitter: Floor Kremer
Penning: Michael Tewelde
SK-instructie: Christiaan Harms, Iris van den Berkhof, Anna van der Duim
Drank: Ron Jonkman, Melanie Blanco
Kook-feest: Menno Dijkstra, Femke Kunst
Klus: Goitzen Veenstra

Spartan-SB-300x225.jpg

Thunder SB 2013-2014

Voorzitter: Nico de Jonge
Vice Voorzitter: Marjanne Wiersma
SK-instructie: Marijne Stenvers, Joost Versteegh, Sanne Knollema
Drank: Brian Zahradnik, Jolanda Berends
Kook-feest: Siva Langemaat, Kees Bleker, Roeland Wouda
Klus: Stefan Blekkenhorst, Lotte Jongema
Miep: Joost Hodes, Serena Pap

ThunderSB-300x159.jpg

Sequoia SB 2012-2013

Voorzitter: Stephen Bakker
Vice Voorzitter: Aylin van Duinen
Penning: Husnein van der Struik
SK-instructie: Anouk Mijnheer, Bas Tetteroo, Nicky Pieké
Drank: Jeroen Schouten, Froucke Hoekstra
Kook-feest: Nicky Brouwer, Femke Bosman, Pim Stokkers
Klus: Hylke Reidsma, Jorn Postma, Jonathan Heuvelmans, Rutger ter Horst
Miep: Menno Jubels, Emilie Wiersma

Sequoia-300x201.jpg

Infinitae SB 2011-2012

Voorzitter: Gerben Eskes
Vice Voorzitter: Janiek Kwakkel
Penning: Jordi Reus
SK-instructie: Robin Vos, Carmen Hermsen, Jasper Langenbarg
Drank: Jeroen Kleinjan, Baukje Leenstra
Kook-feest: Jauke Holthuis, Marlou Burgsteden, Thomas Koekkoek
Klus: Sander van Baalen, Paul Klijnsma, Sjoerd van het Hoofd
Miep: Frank Willems, Job van Maastricht

infinitae-300x204.jpg

Platina SB 2010-2011

Voorzitter: Willemijn Osendarp
Vice Voorzitter: Annet van den Bosch
SK-instructie: Dagmar Lensink
Drank: Simone Palstra, Jord Visscher
Kook-feest: Mirjam van der Sluis, Hein Keesom
Klus: Peter van Emst, Tom Hidding
Miep: Folgert Kuin, Dennis Sleebos

PlatinaSB.jpg


Santé SB 2009-2010

Voorzitter: Wilbert Kwakkel
Vice Voorzitter: Corry Wijnja
Penning: Jorien Aernaudts
SK-instructie: Lisanne Jansen, Rick Nelis, Jessica Koortens
Drank: Rianne Wessel, Charlotte Dutmer
Kook-feest: Sanne Peters, Maurijn Stoeten, Misha Hendriksen
Klus: Semoira Stomp, Geert de Groot
Miep: Dieuwke van der Veen, Lotte Kors


SanteSB-300x225.jpg

Hardt SB 2008-2009

Voorzitter: Maarten Torensma
Vice Voorzitter: Nik Hoving
Penning: Rorick von Brucken Fock
SK-instructie: Addie Hirs, Roald Klees, Elise de Jong
Drank: Tim Kingma, Anneloes Weusthof
Kook-feest: Sarah Verheijen, Sophie Gortemaker, Charlotte Galama
Klus: Alwin Bakker, Menno Leenheer, Remy Seinhorst, Tim Franken
Miep: Anika Smit, Melanie Oldenburger

HardtSB_1.jpg


Una Vota SB 2007-2008

Voorzitter: Manon van der Spek
Vice Voorzitter: Wieke van Dijk
Penning: Niek Beelen
SK-instructie: Malu Gorissen, Sedie Smit, Andries de Weerd
Drank: Inge Hatzmann, Sjors van der Meeren
Kook-feest: Rik Wilting, Marleen Berg, Vera Toonen
Klus: Bart Harkema, Marten Venema
Miep: Michelle Verhart, Nina Oortwijn

UnaVotaSB.jpg

Sub Rosa SB 2006-2007

Voorzitter: Jules van Meeteren
Vice Voorzitter: Joost Vink
Penning: Manon Keulen-Velthuis
SK-instructie: Wendy Linnemans, Liv-Eva Veenman, Marieke Pijper
Drank: Joost Oosting, Maarten ten Wolde
Kook-feest: Sjeel Mensink, Liesbeth Niessink
Klus: Thewis Hobma, Gaik Gerritsen, Peter Reimert, Kim Westerhof
Miep: Wilma Koeslag, Hoyce van Ekeren

SubRosaSB.jpg

Royal SB 2005-2006

Voorzitter: Michel Hermans
Vice Voorzitter: Dieu Donnée Hendriks
Penning: Wessel Ormel
SK-instructie: Wieteke Vandeursen, Joost Hepkema, Kim Hakkenes
Drank: Ivo Smit, Janne Kuipers
Kook-feest: Lisette Mulder, Ellie van Houten
Klus: Roy Kroeze, Jan Bode
Miep: Nick Veldwijk, Tom Speelman


royal_website.jpg

Onze sponsoren